• Warunki reklamacji i zwrotów

peach.png WARUNKI ZWROTÓW

Jako nasz klient masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od jego otrzymania, bez podania przyczyny. Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie.

Pobierz formularz zwrotu

peach-final-contour-black(1).png Zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy i zwrotu prosimy wysłać drogą mailową na adres sklep@peachy.pl w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki
peach-final-contour-black(1).png Wypełniony formularz zwrotu prosimy dołączyć do wiadomości e-mail lub przesyłki
peach-final-contour-black(1).png Przesyłka powinna być odpowiednio zapakowana i zabezpieczona
peach-final-contour-black(1).png Klient wysyła zwracany produkt na swój własny koszt
peach-final-contour-black(1).png Czas przewidziany na rozpatrzenie zwrotu to maksymalnie 14 dni roboczych
peach-final-contour-black(1).png Zwrot pieniędzy po pozytywnym rozpatrzeniu zostanie przesłany na konto bankowe wskazane w formularzu zwrotu

Adres do wysyłki:

NoName Company
ul. Hawajska 14/38
02-776 Warszawa


Pamiętaj, że w przypadku zwrótów produktów higienicznych (wibratory, masturbatory itp.) opakowanie wraz z foliami/ plombami nie może być naruszone lub uszkodzone. Bielizna nie może nosić śladów/ znamion użytkowania i musi posiadać metki.

Zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów, które są dostarczane w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być zwrócone i ponownie włączone do sprzedaży ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.
Nieuznane zwroty wynikające z nieprzetrzegania zasad regulaminu mogą skutkować zwróceniem ich na koszt klienta.peach.png WARUNKI REKLAMACJI

Jeżeli otrzymany przez Ciebie produkt nie działa prawidłowo lub nie uruchamia się, poinforumuj nas o tym - zajmiemy się całym procesem reklamacyjnym. Dbamy o naszych klientów i dokładamy wszelkich starań aby każdy przedmiot znalazł się w Twoich rękach bez wad.
Prosimy o przesłanie zgłoszenia reklamacji drogą mailową na adres sklep@peachy.pl oraz wysłanie produktu na wskazany adres:

NoNameCompany
ul. Hawajska 14/38
02-776 Warszawa

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości skontaktuj się z nami!
Jesteśmy pewni, że każda sprawa jest do rozwiązania 😉